• 02158381111
  • شنبه تا چهارشنبه: ۰۸:۰۰ تا ۱۷:۰۰

صنایع ورق ایران، پیشرو در صنعت ایران

ما در شرکت صنایع ورق ایران اعتبار خود را از انسجام و رابطه‌ی منطقی در محصول، قیمت، کیفیت و خدمات حرفه‌ای به مشتریان خود به دست آورده‌ایم. در طول این‌ سال‌ها مشتاق به نوآوری با تمرکز بر کیفیت بوده‌ایم و همواره پیشوند «اولین تولیدکننده» را در کارنامه‌ی خود یدک کشیده‌ایم.

شرکت صنایع ورق ایران، اولین تولیدکننده‌ی انواع ورق‌های ژئوممبرین PVC است که توانسته طی بیش از دو دهه محصولات خود را مطابق با استانداردهای بین‌المللی حاکم بر صنعت پلاستیک تولید کند و در انواع پروژه‌های بزرگ و کوچک کشور ارائه نماید.

صنایع ورق ایران در طول زمان

شرکت صنایع ورق ایران در سال 1364 تأسیس و محل کارخانه در شهر صنعتی رشت جانمایی شد. چشم‌انداز مؤسسین شرکت، ایجاد یک واحد تولیدی بر پایه‌ی محصولات پلیمری استوار بود و در این راستا ابتدا با خرید 2 خط تولید ورق‌های PVC از شرکت بزرگ Cincinnati شاخه‌ی اتریش، تولید آزمایشی خود را در سال 1372 آغاز کرد.

با گسترش فعالیت‌های بازاریابی علمی در جهت ایجاد فرهنگ مصرف کالاهای تولید خود و همچنین ایجاد شور سازندگی به‌ویژه در سال‌های پس از جنگ و کاربرد محصولات مدرن صنعتی در پروژه‌های زیر ساختی کشور، تولیدات شرکت صنایع ورق ایران در بسیاری از پروژه‌های شاخص و استراتژیک کشور مورد استفاده قرار گرفت.

نصب و راه‌اندازی خط سوم برای تولید دیگر ورق‌ها به‌ویژه از جنس پلی‌اتیلن و پلی‌پروپلین در سال 1383 انجام شد و به این وسیله اولین ژئوممبران پلی‌اتیلن سنگین کشور نیز با عرض 220 سانتیمتر به بازار ارائه شد. یک سال پس از راه‌اندازی این خط، اولین خط تولید پروفیل‌های تزیینی پلی‌استایرنی PS Molding کشور نیز درکارخانه نصب و راه‌اندازی شد. شرکت صنایع ورق ایران در حال حاضر دارای 9 خط تولیدی از پروفیل PS نیز بوده و درصدد است تعداد خطوط مذکور را با توجه به نیاز کشور و صادرات به کشورهای منطقه افزایش دهد.
ارائه‌ی خدمات فنی، مواد افزودنی تخصصی صنعت پلاستیک به سایر همکاران نیز از دیگر فعالیت‌های گروه صنایع ورق ایران است.

شرکت صنایع ورق ایران، اولین تولیدکننده‌ی انواع ورق‌های ژئوممبران PVC در ایران است که توانسته طی 24 سال محصولات خود را مطابق با استانداردهای بین‌المللی حاکم بر صنعت پلاستیک تولید کند و در انواع پروژه‌های بزرگ و کوچک کشور ارائه کند.
محصولات شرکت صنایع ورق عبارت‌اند از:
– ژئوممبران پلی‌اتیلن سنگین HDPE
– ژئوممبران LLDPE
– ورق PVC سخت
– ورق PVC نرم
– ورق PVC سبک
– ورق پلی‌اتیلن PE
– ورق پلی‌پروپیلن PP

محصولات و خدمات شرکت صنایع ورق ایران

شرکت صنایع ورق ایران، اولین تولیدکننده‌ی انواع ورق‌های ژئوممبران PVC است که توانسته طی 24 سال محصولات خود را مطابق با استانداردهای بین‌المللی حاکم بر صنعت پلاستیک تولید کند و در انواع پروژه‌های بزرگ و کوچک کشور ارائه کند.

ورق‌های پلاستیک اکسترود شده

ژئوممبران HDPE

ژئوممبران پی‌وی‌سی

ورق‌های پی‌وی‌سی سخت

ورق‌های پی‌وی‌سی انعطاف‌پذیر

پرده صنعتی

عایق رطوبتی و ژئوسنتتیک

نصب‌کننده‌ی:

ژئوممبران

عایق رطوبتی حوض‌ها و مخازن

عایق رطوبتی تونل

عایق رطوبتی فونداسیون ساختمان‌ها

500

پروژه های انجام‌شده

120

نیروی متخصص

35

سال حضور در بازارهای بین‌المللی
X