SVI | ورق های پلی اتیلن PE
18459
rtl,product-template-default,single,single-product,postid-18459,theme-bridge,qode-listing-1.0.2,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,transparent_content,columns-4,qode-product-single-wide-gallery,qode-theme-ver-13.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Products

ورق های پلی اتیلن PE

ورق های پلی اتیلن با دانسیته های متفاوت که به اصطلاح ورق “های دنسیتی HD”، “لو دنسیتی LD” یا لودنسیتی خطی LLD هستند از جمله تولیدات شرکت صنایع ورق ایران می باشند.
پلی اتیلن از خانواده پلی اولفین ها بوده و یک پلیمر ساده و در عین حال خنثی می باشد لذا عدم تمایل آن به  ترکیب با سایر مواد از آن پلیمری با خواص مقاومت شیمیایی بسیار بالا ساخته است و به همین دلیل به عنوان پوشش بسیاری از مخازن مواد شیمیایی استفاده می گردد.
ورق های پلی اتیلن سبک LLDPE و LDPE در ساخت قطعات صنعتی و پروتز های پزشکی نیز استفاده می شوند. ساخت بانکه های نخریسی، بسته بندی کویل های فولادی و جداسازهای سبک از جمله محل های مصرف ورق های پلی اتیلن هستند.

محصولابعاد (متر)ضخامت (میلیمتر)رنگ
ورق پلی اتیلن2×2.11-8سفید و رنگی