SVI | هنگر استیل
18441
rtl,product-template-default,single,single-product,postid-18441,theme-bridge,qode-listing-1.0.2,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,transparent_content,columns-4,qode-product-single-wide-gallery,qode-theme-ver-13.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Products

هنگر استیل

یکی از اصلی ترین ارکان پرده های پی وی سی تولید شده توسط این شرکت، پروفیلی از جنس استنلس استیل (فولاد ضد زنگ) براق با ضخامت 1.5 میلیمتر و طول یک متر به نام هنگر می باشد.
هنگر استیل، حاصل بهره جوئی از توان فنی کارشناسان این شرکت، استفاده  از تجربه سایر تولیدکنندگان خارجی محصول مشابه و مرتفع نمودن ایرادات قبلی، استفاده از طراحی صنعتی با نگرش چند وجهی  (پراتیک،  مدولار، قابل نصب در سطوح عمودی و افقی، زیبائی و دوام بسیار) می باشد .
این کالا ضمن صرفه جوئی در زمان نصب نسبت به روشهای دیگر می تواند در کاهش هزینه های کاربران با توجه به پراتیک بودن آن نیز نقش به سزائی ایفا نماید.
با توجه به ضد زنگ بودن پروفیل مذکور قابلیت استفاده آن به نحو چشمگیری در صنایع غذائی، داروئی، بهداشتی، محیط های مرطوب (سالن های پخت، سردخانه ها، تونل های انجماد، گرمخانه ها، سونا و استخرها) افزایش پیدا می کند.

دسته: برچسب: