SVI | درباره ما
18496
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-18496,theme-bridge,qode-listing-1.0.2,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,transparent_content,columns-4,qode-product-single-wide-gallery,qode-theme-ver-13.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

درباره ما

صنایع ورق ایران

شرکت صنایع ورق ایران اولین تولید کننده انواع ژئوممبران PVC، ژئوممبران پلی اتیلن سنگین HDPE، ژئوممبران LLDPE و انواع ورق PVC سخت، ورق PVC نرم، ورق PVC سبک، ورق پلی اتیلن PE و ورق پلی پروپیلن PP، افتخار دارد طی 24 سال گذشته محصولات خود را به پروژه های بزرگ و کوچک کشور ارایه نماید. ورق ها و ژئوممبرین های تولیدی این شرکت، همگی طبق استانداردهای بین المللی حاکم بر صنعت پلاستیک تولید و عرضه می گردند.

تجربه

بیش از 24 سال فعالیت در پروژه های ملی و بین المللی

پروژه ها

بیش از 500 پروژه تمام شده

متخصص ها

بیش از 120 مهندس و نیروی متخصص

فعالیت ما

شرکت صنایع ورق ایران اعتبار خود را از انسجام و رابطه منطقی در محصول، قیمت، کیفیت و خدمات حرفه ای به مشتریان خود به دست آورده است.

این شرکت مشتاق به نوآوری با تمرکز بر کیفیت بوده و همواره پیشوند “اولین تولید کننده” را در کارنامه خود یدک می کشد.

شرکت صنایع ورق ایران در سال 1364 تاسیس گردیده و محل کارخانه را شهر صنعتی رشت جانمایی می نماید.

چشم انداز موسسین شرکت، ایجاد یک واحد تولیدی بر پایه محصولات پلیمری استوار بوده و در این راستا ابتدا با خرید 2 خط تولید ورق های PVC از شرکت معظم Cincinnati شاخه اتریش تولید آزمایشی خود را در سال 1372 آغاز نموده است.

با گسترش فعالیت های بازاریابی علمی در جهت ایجاد فرهنگ مصرف کالاهای تولید خود و همچنین ایجاد شور سازندگی به ویژه در سال های پس از جنگ و کاربرد محصولات مدرن صنعتی در پروژه های زیر ساخت کشور، تولیدات این شرکت در بسیاری از پروژه های شاخص و استراتژیک کشور مورد استفاده قرار گرفته است.

نصب و راه اندازی خط سوم برای تولید دیگر ورق های به ویژه از جنس پلی اتیلن و پلی پروپلین در سال 1383 انجام شد و به این وسیله اولین ژئوممبران پلی اتیلن سنگین کشور نیز با عرض 220 سانتیمتر به بازار ارایه گردید.

گسترش پروژه های نفتی و پروژه های مربوط به زمین، مصرف این گونه ورق ها را افزایش داده تا تنوع تولیدات را نیز به طبع خود گسترش دهد.

یک سال پس از راه اندازی خط مذکور اولین خط تولید پروفیل های تزیینی پلی استایرنی PS Molding کشور نیز درکارخانه نصب و راه اندازی شد. این شرکت در حال حاضر دارای 9 خط تولیدی از پروفیل PS نیز بوده و درصدد است تعداد خطوط مذکور را با توجه به نیاز کشور و صادرات به کشورهای منطقه افزایش دهد.

ارایه خدمات فنی، مواد افزودنی تخصصی صنعت پلاستیک به سایر همکاران نیز از دیگر فعالیت های این گروه می باشد.

جهت اطلاع بیشتر لطفا به صفحه پروژه ها مراجعه نمایید.

  • تونل

  • کشاورزی

  • انرژی

  • صنعتی

  • آب